Copa America. Argentyna - Paragwaj 6:1. Gerardo Martino nie był w pełni zadowolony

- Jeśli coś trzeba poprawić, to ja to poprawię, niezależnie, czy remisujemy 0:0 czy przegrywamy, czy wygrywamy - powiedział Gerardo Martino po wygranej 6:1 z Paragwajem w półfinale Copa America.

Argentyna - Paragwaj 6:1, Messi dyrygentem [RELACJA]

Dziennikarze byli zachwyceni meczem Argentyny, która strzeliła o dwa gole więcej niż w czterech poprzednich meczach na Copa America razem wziętych. Tymczasem Martino miał jednak pewne zastrzeżenia.

- Nasza gra była znacznie lepsza niż w spotkaniu z Kolumbią - powiedział, wracając do ćwierćfinałowego spotkania, w którym po remisie 0:0 o awansie jego piłkarzy zadecydowały rzuty karne. - Jednak pod względem odbioru piłki, na terenie całego boiska, lepiej wypadliśmy w meczu z Kolumbią. Nie naciskaliśmy rywali odpowiednio ani na ich połowie, ani po powrocie na naszą - zauważył.

Martino zapowiedział, że zwróci na to uwagę swoim zawodnikom. - Jestem zadowolony z wyniku 6:1 i z awansu do finału, ale jeśli coś trzeba poprawić, to ja to poprawię, niezależnie, czy wygrywamy remisujemy 0:0 czy wygrywamy, czy przegrywamy - oświadczył po spotkaniu.

Dla kogo oni grają. Gonzalo Higuain i Zaira Nara [KLIKNIJ]

źródło: Okazje.info

Kto wygra Copa America?
Więcej o: