Copa America. Chilijczycy żartują ze skandalicznego zachowania Jary [WIDEO]

Tematem numer jeden Copa America w ostatnim czasie jest Gonzalo Jara. Piłkarz gospodarzy turnieju w ćwierćfinałowym spotkaniu z Urugwajem sprowokował Edinsona Cavaniego, wsadzając mu palec między pośladki. Okazuje się, że reprezentacyjni koledzy Jary nie skarcili go za skandaliczne zachowanie. Wręcz przeciwnie. Po meczu z tego po prostu żartowali.

Do kontrowersyjnej sytuacji doszło w 63. minucie ćwierćfinałowego meczu Chile - Urugwaj. Jara, co pokazały dopiero telewizyjne powtórki, obscenicznym gestem sprowokował Cavaniego, który momentalnie zareagował i spoliczkował rywala. Sędzia prowokacji nie widział, za to dostrzegł cios Urugwajczyka i bez wahania wyciągnął żółtą kartkę, drugą w tym meczu dla Cavaniego, co oznaczało, że napastnik musiał opuścić murawę. Chile pokonało Urugwaj 1:0, zwycięskiego gola strzeliło, grając z przewagą jednego zawodnika.

Warto dodać, że atak na Cavaniego był prawdopodobnie przemyślany, ponieważ tuż przed meczem piłkarz Urugwaju dostał informację, że jego ojciec spowodował śmiertelny wypadek, prowadząc auto pod wpływem alkoholu.

Mimo wszystko po meczu koledzy z drużyny zachowania Jary nie potępili. Do sieci wyciekło nagranie, na którym widać, jak w drodze do hotelu kapitan gospodarzy Claudio Bravo dotyka Jarę w miejsce intymne i z nim żartuje.

 

Pobierz najnowszą wtyczkę Gazeta.pl. Śledzenie najnowszych informacji jeszcze nigdy nie było takie proste.

Niegrzeczny palec Gonzalo Jary. Internauci się naśmiewają [MEMY]

Więcej o: