Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Jagiellonia czeka na ofertę za Sandomierskiego

PRZEGLĄD PRASY. Bramkarz Jagiellonii Białystok Grzegorz Sandomierski już niedługo może przenieść się do Premier League. Jak informuje ?Przegląd Sportowy?, w poniedziałek białostoczanie spodziewają się oferty od Swansea. - Oni od kilku tygodni są bardzo zdeterminowani - mówi w rozmowie z gazetą jeden z działaczy Jagiellonii.

Grzegorz Sandomierski jest podstawowym bramkarzem zespołu, który rozgrywki Ekstraklasy ukończył na czwartym miejscu i awansował do Ligi Europejskiej. W reprezentacji Polski rozegrał 3 spotkania, chociaż powoływany na zgrupowania kadry jest dosyć regularnie.

Dobre występy 21-letniego bramkarza spowodowały, że wzbudza on duże zainteresowanie europejskich klubów. Pół roku temu mówiło się, że chce go hiszpańska Malaga. Do transferu nie doszło, ale teraz pytają o niego kolejne kluby. Jak podaje "Przegląd Sportowy" Jagiellonia spodziewa się oferty za swojego zawodnika od beniaminka Premier League, walijskiej Swansea. - W poniedziałek mamy otrzymać od Swansea konkretną ofertę. Oni od kilku tygodni są bardzo zdeterminowani - powiedział gazecie jeden z białostockich działaczy.

Sandomierski jest w zespole z Białegostoku ważną postacią, ale w przypadku transferu nikt tragedii robić nie będzie. Tym bardziej, że Walijczycy mają za niego zaoferować aż 3 miliony funtów. - Każdy piłkarz jest na sprzedaż i jeśli jest dobra oferta, to grzechem byłoby nie skorzystać - powiedział gazecie trener Michał Probierz, który jednocześnie zaznaczył, że jeśli Sandomierski zostanie to również będzie się z tego powodu cieszyć.

Najbardziej udane finansowo transfery polskich klubów

 

Transfery. Vladimir Kukol w Jagiellonii ?

Więcej o: