Ekstraklasa. Kamil Grosicki dalej w Jagiellonii przez powołanie?

PRZEGLĄD PRASY: Trener Franciszek Smuda powołał pierwszy raz na zgrupowanie kadry Kamila Grosickiego. Późnym wieczorem w niedzielę zadzwonił do niego dyrektor reprezentacji i poinformował o decyzji selekcjonera młodego piłkarza. W poniedziałek Grosicki miał podpisać kontrakt, za sprawą którego zostałby wypożyczony do Arisu Saloniki. - Takie były plany, ale dostałem powołanie - mówi.

W rozmowie z Przeglądem Sportowym Kamil Grosicki powiedział: - [Na zgrupowanie] przyjechałem jako piłkarz Jagiellonii, ale w każdej chwili wszystko się może zmienić. Nie jest już tajemnicą, że trwają rozmowy z Arisem Saloniki, do którego mam być wypożyczony. Choć ja wolałbym związać się z nowym klubem na stałe.

Do grona zainteresowanych pozyskaniem młodego napastnika, dołączyły dwa tureckie kluby - Bursapor i BB Istambuł. - Ja wiem tylko o Arisie i ten klub mnie najbardziej interesuje. Zagra przecież w Lidze Europejskiej przeciwko Atletico Madryt i Bayerowi Leverkusen. - skomentował doniesienia transferowe Grosicki.

Do białostockiej drużyny 22-latek trafił z Legii Warszawa w 2008 roku z opcją pierwokupu za 63 tysiące złotych. W obecnym sezonie pojawił się na murawie we wszystkich czterech meczach Ekstraklasy, zdobywając jednego gola.

Brożek w Polonii Warszawa?

Więcej o: