Ekstraklasa. Pomocnik reprezentacji Słowenii uporządkuje grę Ruchu?

Na testy do Chorzowa przyjechał Andrej Komac. Na Cichej brakuje kreatywnego lidera drugiej linii. Komac miałby uporządkować grę Ruchu.

SPORT.PL na FACEBOOK-u - wejdź na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź! ?

31-letni pomocnik to uczestnik tegorocznych mistrzostw świata w RPA. W reprezentacji rozegrał dotąd 43 mecze. Ostatnio stracił miejsce w narodowej drużynie, a to dlatego, że pozostawał bez klubu.

Działacze niebieskich zapowiadali przyjazd Komaca już od kilku dni. - Miał być w ubiegłym tygodniu, ale był jakiś problem z samolotem - precyzuje Mirosław Mosór, dyrektor klubu.

We wtorek Komac po raz pierwszy trenował z niebieskimi. - Zaprosiliśmy go na testy z myślą o zimowym okienku transferowym. Okazuje się jednak, że ma kartę na ręku i mógłby zostać potwierdzony do gry jeszcze w trakcie rundy jesiennej - mówi Mosór.

Komac to były piłkarz m.in. Olimpii Lublana, portugalskiego Maritimo Funchal czy szwedzkiego Djurgardens Sztokholm. Ostatnio reprezentował barwy izraelskiego Maccabi Tel Awiw. - Pozostanie z nami do końca tygodnia. Po kilku treningach ocenimy, czy warto na niego postawić. Czy sprostamy oczekiwaniom finansowym Komaca? Na razie niech się stara, żebyśmy w ogóle usiedli do stołu - odpowiada Mosór.

Działacze wyjaśnili Komacowi, że ten ma szansę na grę w 14-krotnym mistrzu Polski. - Podoba mi się. Chciałbym spróbować sił w waszej drużynie - powiedział przed pierwszym treningiem Słoweniec.

Rozgrywający Rody Kerkrade na celowniku Wisły Kraków ?