Więcej Ruchu w Tychach

Drugoligowy GKS rozpoczął sezon w dobrym stylu, a działacze myślą już kolejnych transferach

Tyszanie zajmują na razie trzecią pozycją. Zespół trenera Adama Noconia wygrał dwa mecze, a raz podzielił się punktami. - Jest dobrze, ale mogłoby być wspaniale, gdyby nie kontuzje - mówi szkoleniowiec.

Pierwszy wypadł ze składu Artur Nowak. - Ma poważny uraz kolana. Tu nie wystarczy artroskopia. Artura czeka poważna operacja. W tej rundzie na boisko już nie wybiegnie - mówi trener, który po spotkaniu w Żaganiu martwi się też kontuzją bramkarza Rafała Magaczewskiego. - Naciągnął mięsień. To komplikuje nam życie, gdyż Rafał zajmuje w drużynie miejsce dla młodzieżowca - mówi Nocoń, który liczy na transfery kolejnych młodych graczy.

Tyszanie odważnie sięgają po zawodników Ruchu. Na Edukacji grają już Bartłomiej Babiarz, Daniel Feruga i Dawid Szczypior. Teraz mają do nich dołączyć obrońca Paweł Lesik i bramkarz Damian Matras. Ruch liczył, że w GKS-ie zagra też Michał Brzozowski, ale ten nie pojawił się na treningach. - Z Lesikiem i Matrasem kadra byłaby niemal zamknięta. Mówię "niemal", bo po stracie Nowaka zastanawiam się nad pozyskaniem kolejnego napastnika - kończy Nocoń.