Przedstawiciele PSV Eindhoven interesują się piłkarzami Ruchu

Holendrzy mają przyjechać na mecz z Jagiellonią, by zobaczyć w akcji Andrzeja Niedzielana i Artura Sobiecha. Obaj są wyróżniającymi się piłkarzami Ruchu, który po 12 kolejkach niespodziewanie jest wiceliderem Ekstraklasy.

Niedzielan się nadaje? Zagraj w Wygraj Ligę! ?

Przy ustalaniu składu na niedzielny mecz z Jagiellonią Białystok mają być brani pod uwagę Andrzej Niedzielan, Ariel Jakubowski i Martin Fabusz, którzy zmagali się ostatnio z chorobami i kontuzjami. Niestety grypa nie odpuszcza. W środowych zajęciach nie brał udziału Artur Sobiech. Nie najlepiej czują się też Krzysztof Pilarz i Rafał Grodzicki. Nie trenuje również Tomasz Brzyski, który po meczu w Warszawie ma skręconą kostkę. Przyjazd na niedzielny mecz zapowiedzieli przedstawiciele PSV Eindhoven. Holendrzy chcą ponoć oglądać Niedzielana i Sobiecha.

Dodajmy, że planowany na 3 grudnia mecz towarzyski, który ma uświetnić dwudziestolecie oraz trzydziestolecie zdobycia mistrzostwa Polski przez Ruch, odbędzie się 6 grudnia przed ligowym spotkaniem z Wisłą. Naprzeciw siebie staną wtedy połączone siły Ruchu '79 i '89 oraz Reprezentacja Śląska.

Będzie chleb dla reprezentacji. Z kogo? Z Macieja Sadloka ?

Więcej o: