Transfery. Zenit zaprzecza, że jest dogadany z Jeleniem

Dyrektor sportowy Zenitu Sankt Petersburg Igor Korniejew zaprzeczył doniesieniom rosyjskich mediów o zainteresowaniu Ireneuszem Jeleniem. - Wszystkie plotki o podpisaniu kontraktu z polskim napastnikiem to nonsens - powiedział ?Izwiestii? przedstawiciel klubu. Informację taką podał serwis sovsport.ru, a za nim media w Rosji i w Polsce.

Informacja o uzgodnieniu warunków kontraktu między byłym już piłkarzem Auxerre, a mistrzem Rosji pojawiła się w niedzielę, a jako pierwszy podał ją sovsport.ru. W najbliższej przyszłości Jeleń miał przybyć do Sankt Petersburga, by przejść testy medyczne, a umowa miała zostać podpisana już w poniedziałek.

Tymczasem dyrektor sportowy klubu kategorycznie zaprzecza tym doniesieniom: - Wszystkie plotki o podpisaniu kontraktu z polskim napastnikiem to nonsens. Co więcej ten zawodnik nigdy nie był w kręgu zainteresowań naszego klubu - powiedział Korniejew na łamach jednego z największych rosyjskich dzienników.

Takie samo stanowisko przedstawił kilka dni temu menedżer Jelenia Tomasz Kaczmarczyk: - Mówię z pełną odpowiedzialnością: nie, nie, nie. Irek nie pójdzie do Zenitu. Znam się od lat z dyrektorem sportowym tego klubu i wiem, że to absolutna nieprawda - powiedział agent, który zapewnia że będący bezrobotny od początku lipca Polak znajdzie zatrudnienie we Francji.

Nowy nabytek Realu dołączył do pięciu najdroższych obrońców świata ?

 

Wciąż nie wiadomo, czy w West Bromwich zagra Tomasz Kuszczak ?

Więcej o: