Dudek w TOK FM: a może kolejny sezon w Realu?

Odejście Jerzego Dudka z Realu Madryt wcale nie jest jeszcze przesądzone, co sugerowała ostatnio hiszpańska prasa. Polski bramkarz zdradził w Radiu Tok FM, że Królewscy zastanawiają się nad przedłużeniem kontraktu, a i on sam nie podjął jeszcze decyzji, gdzie zagra w przyszłym sezonie.

- Real bardzo poważnie zastanawia się nad tym, aby złożyć mi ofertę na przyszły sezon. Ale będę się musiał nad tym poważnie zastanowić. Jestem w Madrycie zaskakująco długo; to już czwarty rok i może faktycznie będzie ostatnim - mówił w Radiu TOK FM jeden z najlepszych polskich bramkarzy w historii.

Głośno mówi się, że Dudek na zakończenie kariery chciałby wrócić do Polski. Ale tutaj także na razie brak konkretów. - Na temat ewentualnego powrotu do kraju do tej pory rozmawiałem tylko towarzysko. Nigdy nie ustalaliśmy żadnych konkretów co do kontraktu, czy w ogóle grania w polskiej lidze - opowiadał.

Dopytywany, czy były to rozmowy z osobami z Legii Warszawa, powiedział tylko, że "Legia to na pewno dobry klub i musiałbym rozważyć wszystkie za i przeciw".

Dudek w naszej lidze za wiele nie pograł: za młodu wyjechał do Feyenoordu, później grał też w Liverpoolu i obecnie w Realu Madryt. Na swoim koncie ma też 59. występów w piłkarskiej reprezentacji Polski.

Czy Dudek powinien wracać do Polski?
Więcej o: