Serie A. Glik wśród antybohaterów 20. kolejki

Portal goal.com umieścił Kamila Glika w jedenastce najgorszych zawodników ostatniej serii spotkań włoskiej Serie A. Polak znalazł się w doborowym towarzystwie. Oprócz niego w składzie znaleźli się między innymi Alessandro Nesta i Francesco Totti.

Bari przegrało na wyjeździe z Juventusem 1:2, mimo że jeszcze na dwanaście minut przed końcem był remis. Przy utracie obu bramek zawinił Glik, którego włoski serwis internetowy tuttomercatoweb.com wybrał na najgorszego zawodnika spotkania .

Dodatkowo Polak znalazł się wśród piłkarzy, którzy utworzyli najgorszą jedenastkę kolejki wg innego piłkarskiego serwisu goal.com. "Glik jest wypożyczony do Bari z Palermo i trudno nie zauważyć dlaczego. Oba jego błędy dały gole Juventusowi" - ostro ocenia obrońcę serwis.

Wśród piłkarzy, którzy w ostatni weekend na włoskich boiskach zawiedli najbardziej znalazły się większe nazwiska niż Glik. Przykładem może być Francesco Totti z Romy i obrońca Milanu Alessandro Nesta.

Przed tygodniem po przegranym spotkaniu z Bologną, polski piłkarz został przez portal oceniony równie surowo. Wtedy również wybrano go najgorszym zawodnikiem meczu.

Łukasz Piszcze w jedenastce kolejki Bundesligi ?

Więcej o: