Polacy za granicą. Glik najsłabszy w swojej drużynie

Kamil Glik, który niedawno został wypożyczony z Palermo do Bari, znów nie zachwyca. Polak zawinił przy utracie obu goli, dzięki czemu został wybrany na najgorszego piłkarza meczu. Ocenę taką wydał mu zarówno włoski serwis tuttomercatoweb jak i goal.com.

Bari przegrało na wyjeździe z Juventusem 1:2, mimo że jeszcze na dwanaście minut przed końcem był remis. Przy utracie obu bramek zawinił Glik, którego włoski serwis internetowy wybrał na najgorszego zawodnika spotkania. Polak otrzymał notę 5,5 - "Dwa błędy Glika, które zaszkodziły wszystkim".

"Niewybaczalne pomyłki zasługujące na karę, a jeden z nich popełniony w momencie gdy jego drużyna doszła Juventus dzięki strzelonej bramce. Pokazuje to niedojrzałość "małego Polaka", który najprawdopodobniej nie jest na tyle dojrzały, by grać na określonym poziomie" - czytamy na tuttomercatoweb.

Na najgorszego piłkarza w drużynie, wybrał Glika także goal.com, dając mu także notę 5,5. Zdaniem serwisu Polak zasłużył na miano "największej klapy meczu" ("Flop of the Match").

Łukasz Piszczek z Borussii - w jedenastce kolejki ?

Więcej o: