Szczęsny oburzony decyzją sędziego. Mocne słowa Polaka

Kilka godzin przed sobotnim meczem Arsenalu z Birmingham, Wojciech Szczęsny śledził mecz WBA z Manchesterem United. Gdy arbiter nie podyktował "jedenastki" za faul Gary Neville'a na Grahamie Dorransie, oburzony Szczęsny napisał na swoim Twitterze: "Jak można nie być sfrustrowanym ciągłymi decyzjami sędziowskimi na korzyść MU?!".

Sytuacja miała miejsce w pierwszej połowie meczu WBA z MU. Przy stanie 1-1, Gary Neville faulował w polu karnym Grahama Dorransa, ale arbiter Chris Foy nie wskazał na jedenasty metr.

"Jak można nie być sfrustrowanym ciągłymi decyzjami sędziowskimi na korzyść MU?! Karny i czerwona kartka były oczywiste!" - napisał Wojciech Szczęsny na swoim Twitterze.

Po kilku chwilach Polak zabrał głos po raz drugi. "Nie rozumiem dlaczego niektórzy z was złoszczą się na mnie za to, co napisałem. Decyzja arbitra była szokująca! Swoją drogą, cóż za piękny gol dla WBA".

Po bramkach Rooney'a i Hernandeza Manchester United wygrał spotkanie z WBA 2:1. W bramce MU całe spotkanie zagrał Tomasz Kuszczak. Występ Polaka spowodowany był grypą , której nabawił się pierwszy bramkarz "Czerwonych Diabłów" Edwin van der Sar.

"Pech WBA. Dali z siebie 100% i zasłużyli na wygraną" - skomentował ostatecznie wynik spotkania Wojciech Szczęsny.

Arsenal Londyn jest jednym z najgroźniejszych rywali Manchesteru United w walce o końcowy triumf w Premier League.

Tak relacjonowaliśmy mecz MU na żywo?

Więcej o:
Copyright © Agora SA