Premier League. ESPN: Kluczowa będzie postawa Harta i Fabiańskiego

Według portalu internetowego stacji ESPN, kluczowym aspektem meczu Manchester City - Arsenal Londyn będzie postawa bramkarzy. - Fabiański wygląda, jakby w każdej chwili mógł się rozsypać psychicznie - czytamy w zapowiedzi. Relacja na żywo z meczu na Sport.pl w niedzielę od 17.

ESPN przedstawia Harta i Fabiańskiego w rubryce "kluczowa bitwa meczu". Dużo bardziej pochlebnie opisuje jednak bramkarza drużyny z Manchesteru.

Hart wyszedł z cienia i wyrzucił Shay'a Givena z pozycji bramkarza numer jeden w City.

Dobrze mu zrobiło wypożyczenie do Birmingham, gdzie został zauważony jako kandydat do gry w reprezentacji. Po powrocie do Manchesteru zaczął sezon w dobrej formie. Jest wysoki i zwinny, trudno będzie go pokonać - ocenia ESPN.

Fabiański zaczął podobnie, jeśli nie równie imponująco, budować sobie uznanie w Arsenalu. Dotychczas, okresy gdy zastępował Manuela Almunię nie były kojące dla fanów, ale ostatnio ustabilizował formę. Fabiański wciąż sprawia jednak wrażenie, że psychicznie może się rozsypać w każdym momencie. To nigdy nie jest dobry znak, gdy fani oklaskują bramkarza za samo złapanie piłki. Mecz z City będzie dla Polaka prawdziwym testem - uważa portal ESPN.

Wojtek Szczęsny: o Fabiańskim i klasie światowej >

Więcej o: