Liga szkocka. Ronald Koeman trenerem Boruca i Załuski?

Legenda holenderskiej piłki nożnej Ronald Koeman otrzymał ofertę pracy w Celticu Glasgow. Wielokrotny reprezentant swojego kraju miałby przejąć stery klubu, w którym występują Artur Boruc i Łukasz Załuska po zakończeniu obecnego sezonu w Szkocji.

Koeman od grudnia poprzedniego roku pozostaje bez pracy. Wtedy to został zwolniony z funkcji pierwszego trenera AZ Alkmaar. Holender nie ukrywa, że od tego czasu aktywnie poszukuje nowego pracodawcy.

Obecnie w klubie Boruca i Załuski pracuje Neil Lennon - wieloletni piłkarz Celticu. Młody menadżer nie spełnił jednak swojego zadania i przegrał walkę o mistrzowski tytuł z największym rywalem The Hoops - Glasgow Rangers. Dlatego też sternicy klubu z Celtic Park poszukują nowych rozwiązań.

Koeman jest żywo zainteresowany pracą w Szkocji. W wywiadzie dla De Telegraaf były reprezentant Holandii stwierdził: - Praca w Celticu jest opcją, nad którą zastanawiam się bardzo poważnie. Mam jeszcze inne zagraniczne oferty, wszystko wyjaśni się w nadchodzącym tygodniu.

Ważą się losy Boruca. Olimpiakos nie! ?

Więcej o: