Piłka nożna: Jeleń bohaterem Auxerre

Jeleń rozstrzelał Bordeaux, Nokautujące ciosy Jelenia, Jeleń pognębił Bordeaux - tak większość francuskich gazet i serwisów komentuje wydarzenia w tamtejszej Ligue 1.

To był ligowy hit we Francji. A jego bohaterem został Ireneusz Jeleń. Reprezentant Polski zdobył dwa gole w meczu z liderem Ligue 1 Bordeaux. Jego Auxerre pokonało rywala 2:1 i do pierwszego miejsca traci zaledwie punkt. ?

Większość francuskich gazet i serwisów nie może się nachwalić Polaka.

France Football nazywa występ Jelenia wspaniałym. Dzięki jego golom Auxerre wygrało z liderem i nadal poważnie liczy się w wyścigu o tytuł.

"Jeleń rozstrzelał Bordeaux" - podsumowuje występ reprezentanta Polski "Sports". Superlatywy na jego temat płyną też z innych serwisów i gazet.

Le Figaro wybrało Ireneusza Jelenia graczem meczu. Według serwisu jego dwie bramki (ósma i dziewiąta w sezonie) pozwalają Auxerre poważnie myśleć o tytule.

Jeleń był najlepszym graczem meczu także według francuskiego serwisu Football. Dostał notę 8. Według serwisu dwa gole zdobyte przeciw liderowi Ligue 1 świadczą o tym, że Polak to strzelec wyborowy.

Zobacz gol Jelenia na Z Czuba.tv ?

Więcej o: