Przyszłość Majewskiego niejasna. Klub zwleka z kontraktem

Menedżer Nottingham Forest Billy Davies błagał zarząd klubu by się pośpieszył i podpisał kontrakt z wypożyczonym z Polonii Warszawa pomocnikiem Radosławem Majewskim, który jest coraz bardziej sfrustrowany postawą klubu.

23-letni Polak nie wyszedł w sobotnim wygranym przez Nottingham Forest meczu z Sheffield Wednesday, bo Davies uznał, że piłkarz nie był mentalnie gotowy do gry. - Martwię się o niego, bo jego myśli są cały czas gdzie indziej. Myśli tylko o negocjacji kontraktu - mówił Davies.

Majewski do końca sezonu jest na wypożyczeniu z Polonii Warszawa. Nottingham Forest ma prawo pierwokupu zawodnika, negocjacje się przedłużają. - On bardzo chce tu zostać, ja też chcę go w swoim zespole - mówi Davies.

- Staram się go pocieszać, mówię mu, że jest ważną częścią klubu, ale teraz cały czas pyta o swoją sytuację i przyszłość w drużynie. Mam nadzieję, że uda nam się szybko coś zaradzić - dodał Davies.

Nottingham w styczniu miał na celowniku trzech piłkarzy, ale z żadnym z nich też nie doszedł do porozumienia. Prezes klubu Mark Arthur zdaje sobie sprawę z rozczarowania trenera, ale tłumaczy: - Chcieliśmy podpisać kontrakty tylko z zawodnikami, którzy coś wniosą do naszej drużyny. Mamy ograniczone środki finansowe i nie możemy pozwolić sobie na zachwianie budżetu klubu. Musimy być delikatni - powiedział.

Beniaminek ligi rosyjskiej zakontraktował Wojciecha Kowalewskiego ?

Więcej o: