Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Dramat Krystiana Bielika! Polak zniesiony z boiska! "Okrzyk bólu słychać było po drugiej stronie boiska"

Krystian Bielik znowu doznał kontuzji. I wygląda na to, że znowu bardzo poważnej. W sobotnim spotkaniu Derby County - Bristol City ze łzami w oczach został zniesiony z boiska na noszach.

"Krystian Bielik leży i trzyma się za kolano. Jego okrzyk z bólu słychać z trybuny prasowej, która jest po drugiej stronie boiska" - napisał na Twitterze Ryan Conway z "The Athletic". Polak z boiska został zniesiony na noszach. I choć chował twarz w dłoniach, to widać na zdjęciach, że miał w oczach łzy. W 36. minucie meczu Derby z Bristol (1:0) zastąpił go Martyn Waghorn.

Zobacz wideo Paulo Sousa porównał Lewandowskiego i Ronaldo. Nie ma wątpliwości, kto jest lepszy

Krystian Bielik znowu kontuzjowany. Nie wygląda to dobrze

Na razie nie wiadomo, jak poważna jest kontuzja Bielika, ale kibice obawiają się najgorszego. Że znowu chodzi o więzadła w kolanie, które Bielik zerwał niemal rok temu i pauzował przez 10 miesięcy. Do gry wrócił w listopadzie, po 284 dniach. I od razu był bardzo chwalony. - Jego rola rośnie z każdym meczem. Zdecydowanie był kluczem do poprawy wyników Derby w lidze - mówił w grudniu Steve Nicholson z "Derby Telegraph" w rozmowie ze Sport.pl (więcej tutaj).

Gdyby potwierdził się najgorszy scenariusz, dla Bielika byłby to kolejny cios. Bo zerwane więzadła zapewne wykluczyłby go z gry nie tylko do końca sezonu, ale też z występu na czerwcowych mistrzostwach Europy.

Więcej o: