Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Adrian Mierzejewski show! "Messi? Maradona? Nie, to Polak, rodak" [WIDEO]

Adrian Mierzejewski bawi się w lidze chińskiej. Dosłownie. Polski pomocnik popisał się znakomitą akcją w meczu pomiędzy Tianjin Teda a Chongqing Dangdai Lifan (1:2).

Adrian Mierzejewski to piłkarski obieżyświat. Od lutego 33-latek jest zawodnikiem chińskiego Chongqing Dangdai Lifan. W niedzielę Polak znalazł się wyjściowym składzie na spotkanie z Tianjin Teda. Wygrane 2:1. Dzięki Mierzejewskiemu, który w 22. minucie popisał się fantastyczną akcją i zdobył bramkę na 2:0.

Zobacz wideo Potęgi chcą Sebastiana Walukiewicza. "Takich piłkarzy nie ma" [SEKCJA PIŁKARSKA #59]

"Messi? Maradona? Nie, to Polak, rodak"

- Messi? Maradona? Nie, to Polak, rodak - napisał dziennikarz sportowy Adam Kotleszka, który na Twitterze zamieścił bramkę Mierzejewskiego. Sama bramka może nie była szczególnej urody, ale cała akcja już tak. Akcja Mierzejewskiego, bo to on przejął piłkę w środku pola, przedryblował kilku rywali, z czego dwóm założył siatkę, a potem pokonał bramkarza.

Po dziewięciu kolejkach zespół Mierzejewskiego zajmuje szóste miejsce w grupie B. Do Hebei China Fortune, które jest czwarte, co gwarantuje awans do play-offów, traci pięć punktów.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .