Patryk Klimala w akcji. Niewytłumaczalne. Sam nie mógł uwierzyć [WIDEO]

W meczu 6. kolejki szkockiej Premiership Celtic pokonał na własnym boisku Motherwell (3:0). 45 minut w barwach gospodarzy rozegrał Patryk Klimala. Polak zmarnował dwie doskonałe sytuacje do zdobycia bramki.

Patryk Klimala w niedzielę zaliczył czwarty występ w tym sezonie ligi szkockiej. Polski napastnik wystąpił w meczu z Motherwell (3:0), w którym przebywał na boisku od początku do końca drugiej połowy. Były napastnik Jagiellonii Białystok dostał sporo czasu na pokazanie umiejętności, ale tego czasu nie wykorzystał.

Przeciętny występ Klimali. Zmarnował dwie doskonałe sytuacje

Klimala niedzielny występ zakończył bez gola. Ale mógł strzelić przynajmniej dwa. Najpierw zmarnował doskonałą okazję po tym, jak ze skrzydła dograł mu jeden z partnerów. Później nie wykorzystał też akcji sam na sam. W pierwszej sytuacji Polak nie trafił na pustą bramkę, w drugiej strzelił prosto w bramkarza.

Klimala w tym sezonie wystąpił w pięciu spotkaniach Celticu (ani razu nie znalazł się w pierwszym składzie). Strzelił w nich jednego gola - w 1. kolejce Premiership, w meczu wygranym 5:1 z Hamilton Academical FC.