Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Damian Kądzior może zmienić klub. "O Polaka pyta wiele drużyn". Ostatnia szansa

Damian Kądzior w letnim oknie transferowym może opuścić Dinamo Zagrzeb - informuje portal 24sata.hr. Serwis uważa, że Polak wzbudza spore zainteresowanie po rozegraniu dobrego sezonu w barwach mistrzów Chorwacji.

Kilka tygodni temu Damian Kądzior został mistrzem Chorwacji z Dinamem Zagrzeb. Ekipa ze stolicy wygrała bardzo pewnie krajowe rozgrywki - nad drugim NK Lokomotiwa miała 19 punktów przewagi. Redakcja 24sata.hr postanowiła podsumować sezon i wybrała najlepszych piłkarzy. Pierwsze miejsce zajął właśnie reprezentant Polski.

Zobacz wideo Damian Kądzior o trzęsieniu ziemi w Zagrzebiu: To wyglądało jak koniec świata

Damian Kądzior rozegrał świetny sezon w Dinamie. Teraz może zmienić klub

W zakończonym niedawno sezonie Kądzior rozegrał 37 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 13 goli i zaliczył 11 asyst. Dobre występy i statystyki mogą sprawić, że 28-latek niebawem zmieni klub. Tak twierdzą przynajmniej dziennikarze wspomnianego 24sata.hr. "Kądzior, Mislav Orsić i Amer Gojak są najbliżej wyjazdu z Zagrzebia. O Kądziora pyta wiele drużyn" - napisał chorwacki serwis, który podkreślił, że tegoroczne letnie okno transferowe może być jedną z ostatnich na zarobek Dinama na Kądziorze. Później skutecznie uniemożliwiać może to wiek piłkarza.

Kądzior do Dinama trafił w lipcu 2018 roku, przenosząc się do Zagrzebia z Górnika Zabrze. W barwach obecnego zespołu łącznie rozegrał dotychczas 77 spotkań, w których strzelił 21 goli i zaliczył 22 asysty.

Przeczytaj także: