Fantastyczny mecz reprezentanta Polski! Był jednym z bohaterów. Spójrzcie na to [WIDEO]

Tomasz Kędziora zaliczył świetny występ w meczu Dynama Kijów z FC Oleksandrią (5:1). Reprezentant Polski zanotował dwie asysty.

Była 14. minuta spotkania Dynama Kijów z FC Oleksandrią. Witalij Bujalski kilkadziesiąt sekund wcześniej zmarnował rzut karny, ale niemal od razu otrzymał szansę rehabilitacji. Otrzymał ją po asyście Tomasza Kędziory, który w niedzielę miał udział przy dwóch bramkach zespołu gospodarzy.

Tomasz Kędziora z kapitalnym występem. Polak zaliczył dwie asysty

Drugą asystę Kędziora zaliczył w 81. minucie meczu. Dynamo prowadziło już 3:1, ale wciąż szukało kolejnej bramki. I znalazło. Dogranie reprezentanta Polski bezbłędnie wykorzystał Carlos de Pena. Po nim kolejnego gola strzelił jeszcze wspomniany Bujalski, dzięki czemu drużyna prowadzona przez Oleksija Mykajłyczenkę wygrała 5:1.

Dla Kędziory były to asysty numer 3 i 4 w tym sezonie. Polak w obecnych rozgrywkach wystąpił w 31 spotkaniach. W barwach Dynama Kijów występuje od lipca 2017 roku.

Dynamo w tej chwili zajmuje 3. miejsce w grupie mistrzowskiej ligi ukraińskiej (na koniec sezonu liga na Ukrainie jest dzielona na dwie części, podobnie jak polska). Do lidera drużyna Kędziory traci 16 pkt.