Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

PAOK Saloniki może zostać zdegradowany z ligi! "Chcą nas zniszczyć. Ich marzenie stanie się koszmarem"

PAOK Saloniki może zostać karnie zdegradowany z greckiej ekstraklasy. Klub Karola Świderskiego twierdzi jednak, że padł ofiarą spisku, za którym stoją ludzie związani z Olympiakosem Pireus.

W lidze greckiej wybuchł skandal, bo okazało się, że PAOK Saloniki i Skoda Xanthi mają tego samego właściciela. To zgodnie z greckimi przepisami jest zabronione. Powiązany z Olympiakosem Pireus wiceminister sportu Lefteris Avgenakis zainterweniował już nawet w tej sprawie u Komisji Sportu Zawodowego. Domaga się natychmiastowej degradacji obu klubów - informuje portal sdna.gr.

Rewelacyjny 18-latek zachwyca w Legii! "Pół Europy będzie się o niego zabijać"

Władze klubu, w którym od roku gra Karol Świderski twierdzą jednak, że cała sprawa to spisek, za którą stoją ludzie związani z Olympiakosem (m.in. właśnie Avgenakis) - główny rywal w walce o mistrzostwo. - Pan Avgenakis okazał się przedstawicielem biura prasowego Olympiakosu. Celem tej sprawy było zniszczenie historii PAOK-u. To niebezpieczne dla sportu. Oni już kilkukrotnie starali się zabić nasz klub i nigdy im się to nie udało. Wkrótce ich marzenie o zniszczeniu PAOK-u stanie się koszmarem - napisano na stronie internetowej PAOK-u, który po 21 kolejkach jest liderem tabeli. Ma o jeden punkt więcej od Olympiakosu.

Karol Świderski jest wiceliderem klasyfikacji strzelców

Świderski w tym sezonie rozegrał dla PAOK-u 24 spotkania. W lidze greckiej zdobył 10 bramek i jest wiceliderem w klasyfikacji strzelców. Prowadzi Youssef El Arabi z Olympiakosu, który ma 14 bramek.

Więcej o:
Komentarze (4)
PAOK Saloniki może zostać zdegradowany z ligi! "Chcą nas zniszczyć. Ich marzenie stanie się koszmarem"
Zaloguj się
  • cpfan

    Oceniono 1 raz 1

    No ale mają tego samego właściciela czy nie? Kto nim jest? Jakie są ewentualne powiązania właścicielskie?
    "Szanujesz dobre dziennikarstwo?" Szanuje, szkoda że tutaj tego nie uświadczę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX