Kucharczyk skrytykowany za wrzucenie pięknego gola z treningu. "Jak marne musi być twoje życie" [WIDEO]

Michał Kucharczyk pochwalił się na Instagramie przepiękną bramką, którą zdobył na treningu Urału Jekaterynburg. Nie wszystkim chyba jednak ten gol przypadł do gustu. "Jak marne musi być twoje życie, że piszesz takie komentarze" - odpisał jednemu z internautów Kucharczyk.

Michał Kucharczyk na treningu Urału Jekaterynburg zdobył przepiękną bramkę. Pochwalił się nią w mediach społecznościowych. - Taki tam strzał rozpaczy - opisał gola Kucharczyk. Całkiem ładnego jak na strzał rozpaczy. Zresztą zobaczcie sami.

 

Nie wszystkim jednak ten gol przypadł do gustu. "I czego tu gratulować??? To tylko marny trening" - napisał w komentarzach jeden z internautów, który szybko doczekał się odpowiedzi Kucharczyka: "Mówisz, że to tylko marny trening hmm? To jak marne musi być twoje życie, że żeby zaistnieć piszesz takie komentarze. Wyjaśnię tylko, że właśnie po to jest 'ten marny' trening, by próbować czegoś, czego w meczu bez niego byś się nie podjął" - odpisał Kucharczyk.

Kucharczyk odpowiada internaucieKucharczyk odpowiada internaucie screen/instagram

Rewelacyjny 18-latek zachwyca w Legii! "Pół Europy będzie się o niego zabijać"

Zobacz wideo

Kucharczyk przez dziesięć lat związany był z Legią Warszawa. Odszedł z niej w czerwcu po tym, jak klub nie przedłużył z nim kontraktu. Kilka tygodni później związał się roczną umową z Urałem Jekaterynburg, 10. drużyną ligi rosyjskiej poprzedniego sezonu.

Więcej o: