Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Trener o kolejnym błędzie Kamila Grabary: Dlatego Liverpool go do nas wysłał

- Kamil Grabara popełnił błąd przy bramce rywali, ale to młody bramkarz, a młodzi bramkarze popełniają błędy - powiedział Danny Cowley w rozmowie z klubową telewizją Huddersfield. 41-letni trener skomentował w ten sposób wpadkę młodzieżowego reprezentanta Polski, przez którą jego zespół zremisował z Wigan 1:1.

Była 43. minuta spotkania, gdy jeden z obrońców wycofał piłkę do Kamila Grabary. Polak próbował od razu zagrać do kolegi, ale zamiast tego trafił prosto pod nogi rywala, Josha Windassa, który umieścił piłkę w siatce. To kolejny błąd młodzieżowego reprezentanta Polski, który nie popisał się chociażby w starciu z Millwall, jednak trener Danny Cowley wciąż ufa Polakowi (który jest wypożyczony z Liverpoolu)

Trener Huddersfield skomentował błąd Kamila Grabary: Dlatego Liverpool wysłał go do nas

Po zakończeniu spotkania, w rozmowie z klubową telewizją błąd Grabary skomentował trener Huddersfield. - Popełnił błąd przy bramce rywali, ale to młody bramkarz, a młodzi bramkarze popełniają błędy - przyznał Daniel Cowley. - Dlatego Liverpool wysłał go do nas, żeby się u nas na nich uczył - dodał.

- Możemy to zaakceptować. Dotąd spisywał się dobrze. Będzie świetnym bramkarzem - zakończył 41-letni szkoleniowiec.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE