Grzegorz Krychowiak najlepszym transferem ligi rosyjskiej! Rosjanie pod wrażeniem gry Polaka

"Najcenniejszy piłkarz ligi" - tak Grzegorza Krychowiaka nazwał jeden z dziennikarzy rosyjskiego portalu sportbox.ru. Polski pomocnik kolejny raz został wyróżniony, tym razem trafiając na listę najlepszych zawodników, którzy latem trafili do Premier Ligi.

Sześć goli w 14 spotkaniach strzelił w tym sezonie Grzegorz Krychowiak. Polski pomocnik zdobywał bramki dla Lokomotiwu Moskwa w lidze rosyjskiej, Lidze Mistrzów i meczu o Superpuchar Rosji. Od kilku tygodni 29-latek jest najważniejszą postacią zespołu Jurija Semina.

Zobacz wideo

Grzegorz Krychowiak znowu wyróżniony! Tak nazwały go rosyjskie media

Kapitalną formę Krychowiaka doceniają kibice Lokomotiwu. Doceniają także rosyjscy dziennikarze, którzy co chwila wyróżniają polskiego pomocnika. Teraz Władimir Konstantinow z portalu sportbox.ru umieścił reprezentanta Polski w gronie "letnich dżokerów", czyli najlepszych zawodników, którzy w letnim oknie transferowym trafili do ligi rosyjskiej.

Grzegorz Krychowiak w gronie najlepszych letnich transferów ligi rosyjskiejGrzegorz Krychowiak w gronie najlepszych letnich transferów ligi rosyjskiej sportbox.ru

"W tej chwili Grzegorz Krychowiak jest prawdopodobnie najcenniejszym piłkarzem ligi rosyjskiej. Wyróżnia się zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w Lidze Mistrzów, gdzie rywale Lokomotiwu są znacznie lepsi niż rosyjskie drużyny. W dodatku szefowie klubu zapłacili za niego niewielkie - jak na europejskie standardy - pieniądze, bo 12 mln euro. Strzał w dziesiątkę, co więcej mogę dodać!" - napisał o reprezentancie Polski Konstantinow.

Więcej o: