Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grzegorz Krychowiak z dużym wyróżnieniem! Polak doceniony drugi raz z rzędu

Grzegorz Krychowiak drugi raz z rzędu został wybrany najlepszym piłkarzem miesiąca w lidze rosyjskiej. Zdaniem ekspertów nikt nie był lepszy od Polaka we wrześniowych meczach Premier Ligi.

Sześć goli w 14 spotkaniach strzelił w tym sezonie Grzegorz Krychowiak. Polski pomocnik zdobywał bramki dla Lokomotiwu Moskwa w lidze rosyjskiej, Lidze Mistrzów i meczu o Superpuchar Rosji. Od kilku tygodni 29-latek jest najważniejszą postacią zespołu Jurija Semina.

Grzegorz Krychowiak z dużym wyróżnieniem! Polak doceniony drugi raz z rzędu

Reprezentant Polski swoją skutecznością zachwyca kibiców i ekspertów. Ci drudzy drugi raz z rzędu wybrali go na zawodnika miesiąca ligi rosyjskiej uznając, że nikt nie był lepszy od niego we wrześniowych meczach Premier Ligi.

- Cieszę się, że tak dużo strzelam, ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsze to wygrywać i zdobywać trofea. Można strzelać i przegrywać, a wtedy to nic nie znaczy. Mogę jednak powiedzieć, że to chyba najlepszy sezon w mojej karierze - mówił ostatnio Krychowiak, który pod względem dorobku strzeleckiego rozgrywa najlepszy sezon w życiu. 

Więcej o: