Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grzegorz Krychowiak wyróżniony! Reprezentant Polski wśród najlepszych

Grzegorz Krychowiak znalazł się w najlepszej drużynie 5. kolejki ligi rosyjskiej. Polski pomocnik w tym sezonie prezentuje świetną formę i jest podstawowym zawodnikiem zespołu prowadzonego przez Jurija Semina.

Była 76. minuta meczu Lokomotiwu Moskwa z Uralem Jekaterynburg (4:0). Grzegorz Krychowiak przyjął piłkę przed polem karnym rywali i błyskawicznie zdecydował się na uderzenie. Polski pomocnik strzelił tak mocno i precyzyjnie lewą nogą, że Jaroslaw Godziur nie miał szans na obronę.

Grzegorz Krychowiak w "11" kolejki ligi rosyjskiej!

Po meczu z Uralem, Krychowiak był chwalony przez rosyjskich kibiców i dziennikarzy. We wtorek portal statystyczny OptaSports umieścił go natomiast w najlepszej jedenastce 5. kolejki. Linię pomocy w drużynie weekendu reprezentant Polski stworzył ze swoim kolegą klubowym, Rifatem Żemaletdinowem oraz z Remym Cabellą z Krasnodaru.

Po pięciu kolejkach ligowych Lokomotiw Krychowiaka zajmuje szóste miejsce w tabeli, mając 10 punktów - tyle samo co piąty Arsienał Tuła, czwarty Krasnodar i trzecie CSKA. Drugi jest FK Rostów (11 pkt.), a liderem z 13 pkt. na koncie pozostaje Zenit.

Ostatnio Grzegorz Krychowiak pokazał, że radzi sobie dobrze nie tylko na boisku, ale także w biznesie. O swojej nowej inwestycji opowiedział w poniższym materiale:

Zobacz wideo

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Więcej o: