Robert Lewandowski zawodnikiem meczu z Realem Madryt! Popis polskiego napastnika

Robert Lewandowski został najlepszym zawodnikiem meczu Bayernu Monachium z Realem Madryt (3:1). Polski napastnik popisał się świetną akcją, po której strzelił swojego drugiego gola w tegorocznej edycji International Champions Cup.

Była 67. minuta meczu Bayernu Monachium z Realem Madryt. Niklas Suele posłał precyzyjne długie podanie do Roberta Lewandowskiego, który popisał się bardzo dobrym przyjęciem. Polak wbiegł w pole karne i z łatwością minął wprowadzonego w przerwie meczu Javiera Hernandeza Carrerę, który zmienił Daniego Carvajala. Wicekapitan mistrzów Niemiec obrócił się w "szesnastce" i strzelił mocno przy słupku, nie dając szans Keylorowi Navasowi.

Robert Lewandowski zawodnikiem meczu Bayern Monachium - Real Madryt

Lewandowski zaimponował nie tylko golem. Po tym, jak w przerwie zmienił Thomasa Muellera, był najlepszym zawodnikiem na boisku. Oddał kilka strzałów i sprawiał bardzo duże problemy obrońcom Realu Madryt. Za swoją grę 30-latek został nagrodzony tytułem piłkarza meczu.

Dla Lewandowskiego bramka zdobyta w meczu z Realem była drugą podczas tegorocznej edycji towarzyskiego turnieju International Champions Cup. Wcześniej Polak wpisał się na listę strzelców w przegranym spotkaniu z Arsenalem (1:2).