Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zobacz cudownego gola Milika. Włosi zachwycają się bramką Polaka [wideo]

Arkadiusz Milik strzelił fenomenalnego gola z rzutu wolnego w 91. minucie spotkania Napoli z Cagliari. Bramka Polaka zapewniła neapolitańczykom zwycięstwo. Zobacz cudowne trafienie polskiego napastnika.
Zobacz wideo

Arkadiusz Milik strzelił przepięknego i zwycięskiego gola z rzutu wolnego w 91. minucie spotkania Cagliari - Napoli. To ósma bramka Polaka w tym sezonie Serie A, co już teraz sprawia, że jest to jego najbardziej udany sezon za granicą.

Arkadiusz Milik zachwycił włoskie media

"Polski napastnik zdecydował o wyniku kolejnego spotkania po perle z rzutu wolnego" - czytamy na łamach włoskich mediów, które zachwycają się bramką Milika. Zwycięski gol Milika zapewnił mu bardzo wysokie noty od włoskich serwisów. Najwyższą ocenę wystawił mu serwis TUTTOmercatoWEB.com - w dziesięciostopniowej skali przyznał mu bowiem osiem punktów.

Więcej o:
Komentarze (3)
Zobacz cudownego gola Milika. Włosi zachwycają się bramką Polaka [wideo]
Zaloguj się
 • orxor

  Oceniono 3 razy 3

  "Zobacz cudownego gola Milika"?
  Chyba "Zobacz cudowny gol Milika". Pani nie nauczyła: kogo co widzę?

 • mantresa

  Oceniono 1 raz 1

  Za taki błąd ("zobacz cudownego gola") ten tak zwany dziennikarz powinien być natychmiast awansowany na stanowisko 'czyściciel kibli' i nigdy więcej nie powinien zostać dopuszczony do żadnego urządzenia piszącego, nie wyłączając ołówka.

 • marek804

  Oceniono 3 razy -1

  No i o dziwo trafił w bramkę. Oby podobnie było w marcu w reprezentacji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX