Broendby przegrywa z Soenderjyske. Szósty gol Kamila Wilczka w sezonie

Kamil Wilczek strzelił swojego szóstego gola w tym sezonie. W niedzielę jego Broendby przegrało na własnym boisku z Soenderjyske (2:4).

W meczu 8. kolejki ligi duńskiej Broendby IF przegrało na własnym boisku z Soenderjyske (2:4). Większość piłkarzy gospodarzy w niedzielę zawiodła. Większość, ale nie Kamil Wilczek, który w tym sezonie prezentuje się coraz lepiej. Po ośmiu kolejkach ligowych Polak ma na swoim koncie już sześć bramek, dzięki czemu zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców, obok Dame N'Doye z FC Kopenhaga.

Wilczek strzelił gola w 14. minucie niedzielnego spotkania, doprowadzając do wyrównania. Na boisku przebywał przez pełne 90 minut, podczas których zdążył zobaczyć jeszcze żółtą kartkę.