Transfery. Manchester United nie odpuszcza. Robert Lewandowski częścią dużej wymiany?

Manchester United nie odpuszcza tematu transferu Roberta Lewandowskiego. Zdaniem "The Sun" "Czerwone Diabły" dalej chcą reprezentanta Polski i mogą zaoferować w zamian Anthony'ego Martiala.

Saga transferowa z Robertem Lewandowskim trwa w najlepsze. Jak poinformowali dziennikarze "The Sun", Manchester United nie porzucił zamiarów kupna kapitana reprezentacji Polski. Działacze "Czerwonych Diabłów" chcą wykorzystać, że Bayern jest zainteresowany Anthonym Martialem i mają zamiar zaoferować 22-latka w ramach rozliczenia.

>>> Robert Lewandowski opublikował intrygujący wpis. "Nowy sezon, nowe nadzieje i cele"

Czy taki transfer jest prawdopodobny? Mimo wszystko wydaje się, że nie. Niko Kovac oraz działacze bawarskiego klubu podkreślali, że Robert Lewandowski zostanie w zespole na przyszły sezon. Sam Polak nie był również zainteresowany transferem do Manchesteru, ponieważ reprezentant kraju nie chciałby mieszkać akurat w tym mieście i według niego dla jego rodziny lepsze jest Monachium.

Z drugiej strony mało zainteresowany transferem do obcego kraju byłby Anthony Martial, któremu kilka dni temu urodził się syn i jak sam podkreślał najważniejsza dla niego jest rodzina.

Wydaje się zatem, że plany Jose Mourinho nie wypalą i Robert Lewandowski pozostanie w Bayernie na przyszły sezon.

>>> Niko Kovac potrzebuje Lewandowskiego. Bayern wciąż zarzeka się, że nie ma szans na transfer

Więcej o: