Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grzegorz Krychowiak będzie liderem Lokomotiwu? Trener mocno wierzy w reprezentanta Polski

Trener Lokomotiwu Moskwa, Jurij Siemin, skomentował transfer Grzegorza Krychowiaka do jego zespołu. Szkoleniowiec mistrzów Rosji wyraził duże nadzieje w związku z przenosinami Polaka do Moskwy.

Kilka dni temu Grzegorz Krychowiak oficjalnie zmienił klub. Lokomotiw Moskwa wypożyczył reprezentanta Polski na rok, przy czym umowa między mistrzami Rosji, oraz Francji zawiera klauzulę, wedle której moskiewski klub będzie musiał wykupić Krychowiaka, jeżeli ten zagra w minimum 10 spotkaniach.

>>> Paris Saint-Germain pożegnało Grzegorza Krychowiaka

Wielkie nadzieje związane z tym transferem wiąże trener Lokomotiwu, Jurij Siemin. Szkoleniowiec rosyjskiego klubu ma nadzieję, że wypożyczenie Krychowiaka do zespołu będzie dobrą decyzją ze strony władz drużyny. - Paris Saint-Germain i West Bromwich Albion nie sprowadzają średnich graczy. Krychowiak to doświadczony pomocnik, który dobrze grał w mistrzowskich turniejach - powiedział Siemin, po czym krótko dodał: -  Mam nadzieję, że się nie pomyliliśmy.

W stolicy Rosji mają nadzieję, że Polak odbuduje formę, którą prezentował jeszcze za czasów gry w Sevilli czy podczas Euro 2016, która zaowocowała transferem do PSG. Tam, jak dobrze wiemy Krychowiakowi nie wyszło najlepiej, a rok temu został wypożyczony do West Bromwich Albion.

>>> Grzegorz Krychowiak - trzecie lato, trzeci klub. Wciąż prestiżowo i z dobrą pensją

W najbliższy poniedziałek Krychowiak będzie miał okazję do debiutu w Lokomotiwie. W ramach inauguracji rozgrywek mistrzowie Rosji podejmą na wyjeździe FK Ufa.

Aklimatyzację w nowym klubie na pewno ułatwi Maciej Rybus, który od roku jest zawodnikiem moskiewskiego klubu.