Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Paris Saint-Germain pożegnało Grzegorza Krychowiaka

Merci Grzegrorz, takimi słowami PSG pożegnało Grzegorza Krychowiaka, który kilka dni temu podpisał kontrakt z Lokomotiwem Moskwa. Reprezentant Polski został wypożyczony do zespołu mistrzów Rosji na rok, ale w przypadku rozegrania 10 meczów zostanie wykupiony na stałe.

We wtorek Krychowiak został zaprezentowany, jako nowy zawodnik Lokomotiwu Moskwa. Polak trafił do Rosji na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją wykupu.

 

Władze najlepszej drużyny ubiegłego sezonu ligi rosyjskiej będą zobowiązane do wykupienia Polaka, jeśli ten rozegra w ciągu najbliższego roku co najmniej 10 meczów w barwach "Kolejarzy". Kwota transferu wyniesie 12 mln euro.

>> Sandro Rosell może trafić do więzienia na 11 lat. Były prezydent Barcelony kierował grupą przestępczą

Merci Grzegorz

W środę Krychowiak został pożegnany przez PSG za pośrednictwem klubowych mediów. Na Twitterze pojawiła się grafika z polskim pomocnikiem, na której widnieje napis "Merci Grzegorz". W opisie mistrzowie Francji życzą piłkarzowi powodzenia w kontynuowaniu kariery.

28-latek trafił do francuskiego klubu w lipcu 2016 roku. Właściciele PSG zapłacili za niego aż 27,5 mln, ale w Paryżu zawodnik kariery nie zrobił. Dla Les Parisiens rozegrał bowiem jedynie 19 spotkań, a ubiegły sezon spędził na wypożyczeniu w West Bromwich Albion.

Więcej najnowszych informacji o piłce nożnej:

>> UEFA bezlitosna. Będą kary dla kilku klubów, w tym finalistów Ligi Europy i Ligi Mistrzów

>> Juventus wygrał z Bayernem Monachium. Rywal Wojciecha Szczęsnego zachwycił. Grał też Marcel Zylla