Kamil Grosicki wciąż nie wrócił do treningów z Hull City

Kamil Grosicki miał rozpocząć przygotowania do nowego sezonu w poniedziałek. Hull City poinformował jednak, że reprezentant Polski wciąż nie wrócił do klubu, tłumacząc to sprawami osobistymi.

Po nieudanym dla reprezentacji Polski mundialu w Rosji Kamil Grosicki udał się na urlop. Do treningów z Hull City miał wrócić w miniony poniedziałek, ale tego nie zrobił. Nie wiadomo, co dokładnie jest powodem jego absencji.

- Grosicki do nas wróci, ale póki co ma kilka spraw do załatwienia. To jego życie prywatne i w pełni to rozumiemy. Mamy świadomość, że nie powinniśmy w to wnikać - poinformował szkoleniowiec Hull, Nigel Adkins.

>>> Ogromna kara dla Sławomira Peszki. Komisja Ligi potraktowała go bardzo surowo

Nasz reprezentant otrzymał od władz przedłużony urlop ze względu na występ w mistrzostwach świata (Polska zakończyła swój udział na fazie grupowej). Zdaniem Adkinsa 30-latek powinien się zameldować w klubie w piątek.

Grosicki gra w drużynie Hull City od początku 2017 roku. Do tej pory rozegrał 53 spotkania, strzelił dziewięć goli i zanotował 11 asyst. Nowy sezon Championship startuje 6 sierpnia, a "Tygrysy" rozpoczną go od meczu z Aston Villą.

>>> Legia na krawędzi Europy. Brak awansu do fazy grupowej może oznaczać katastrofę

Więcej o: