Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Grzegorz Krychowiak niemal na pewno w Lokomotiwie Moskwa. We wtorek ma podpisać umowę

Grzegorz Krychowiak zagra w Lokomotiwie Moskwa. Jak ustalił Sport.pl PSG doszło do porozumienia z mistrzem Rosji i już we wtorek reprezentant Polski zostanie wypożyczony do rosyjskiego klubu na rok.

Kolejne wypożyczenie Grzegorza Krychowiaka jest już niemal pewne. Jak dowiedział się Sport.pl Paris Saint-Germain doszło do porozumienia z Lokomotiwem Moskwa i już we wtorek reprezentant Polski podpisze z mistrzem Premjer Ligi roczną umowę. Będzie to drugie wypożyczenie Krychowiaka z rzędu. W poprzednim sezonie 28-letni Polak występował w angielskim West Bromwich Albion. Teraz swoich sił spróbuje w Rosji. W Lokomotiwie spotka swojego reprezentacyjnego kolegę Macieja Rybusa.

Krychowiak w Moskwie ma pojawić się już w poniedziałek. Wtedy rozpocznie testy medyczne, które poprzedzą podpisanie przez niego kontraktu (którego tylko część pokrywać będzie Lokomotiw). Tam po raz pierwszy spotka się z drużyną prowadzoną przez trenera Jurija Siomina, która w niedzielę rano wróciła do Rosji z obozu w Austrii, gdzie przygotowywała się do startu m.in. w Lidze Mistrzów. To właśnie z myślą o tych rozgrywkach 71-letni Siomina zdecydował się pozyskać polskiego pomocnika.

>>> Lokomotiw będzie musiał wykupić Krychowiaka? Nowe szczegóły transakcji

Krychowiak wciąż pozostanie piłkarzem PSG, z którym związany jest do czerwca 2021 roku. Na mocy umowy podpisanej podczas mistrzostw Europy we Francji piłkarz inkasuje rocznie 5 mln euro brutto.

>>> Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Bahamach. WAG kąpie się w oceanie pełnym świń