Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Lokomotiw będzie musiał wykupić Krychowiaka? Nowe szczegóły transakcji

Grzegorz Krychowiak w najbliższym czasie powinien zostać piłkarzem Lokomotiwu Moskwa. Francuskie media ujawniają kolejne szczegóły wypożyczenia zawodnika.

Grzegorz Krychowiak ma zostać nowym zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa. Zdaniem francuskich mediów wypożyczenie reprezentanta Polski przez mistrzów Rosji jest pewne i tylko kwestią czasu jest oficjalne ogłoszenie tej transakcji.

"Paris United", które jako pierwsze poinformowało o całej sprawie, podaje większe szczegóły dotyczące przenosin Polaka. Pomocnik PSG ma zostać wypożyczony na rok, jednak zdaniem tego portalu Lokomotiw w umowie zawartej z mistrzami Francji zobowiąże się do wykupu Krychowiaka.

Według wspomnianego "Paris United" Lokomotiw dogadał się z Paryżanami względem wynagrodzenia Krychowiaka, które nie należy do najniższych. Władze moskiewskiego klubu będą wypłacać jedynie część pensji reprezentanta Polski, a resztę pokryje PSG.

Francuskie media sugerowały, że transakcja zostanie ogłoszona jeszcze w piątek, jednak kluby nie dogadały się jeszcze ze sobą w sprawie ostatnich detali. Jak poinformował Loic Tanzi z RMC Sport po weekendzie Krychowiak wyleci do Moskwy, gdzie przejdzie testy medyczne. Jeżeli one wypadną pomyślnie, to Polak zwiąże się z zespołem mistrzów Rosji.

Grzegorz Krychowiak w minionym sezonie był wypożyczony do West Bromwich Albion. Mimo obiecującego początku, reprezentant Polski nie może zaliczyć pobytu w Anglii do udanych. Stracił miejsce w składzie WBA i z każdą kolejką grywał coraz mniej. Ostatecznie Krychowiak powrócił do PSG z wypożyczenia, a West Bromwich spadło do Championship.

>>> Sprośny filmik z udziałem Grzegorza Krychowiaka