Kamil Grosicki po mundialu może odejść z Hull City. Klub czeka na oferty

Jak informuje "Hull Daily Mail", przygoda Kamila Grosickiego z miejscowym klubem dobiega powoli końca. Włodarze liczą, że Polak dobrze zaprezentuje się na mundialu w Rosji, aby mogli go sprzedać za satysfakcjonującą kwotę.

Najszybsze relacje na żywo w nowej aplikacji piłkarskiej Football LIVE - POBIERZ TUTAJ!

Nie można powiedzieć, że miniony sezon był udany dla Kamila Grosickiego. Pomocnik reprezentacji Polski zdobył co prawda kilka pięknych bramek (za jedną został nawet nagrodzony), ale w pierwszym składzie rozegrał zaledwie siedem spotkań. Było to również spowodowane problemami ze zdrowiem. Działacze nie są do końca zadowoleni z jego dyspozycji, dlatego po mundialu w Rosji z wielką chęcią go sprzedadzą.

Jeśli do klubu wpłynęłaby interesująca oferta z Premier League, sam Grosicki najprawdopodobniej by się nie wahał. Nie jest bowiem tajemnicą, że gra w angielskiej ekstraklasie to dla niego najwyższy cel.

"Grosicki bardzo chciałby wrócić do Premier League, gdzie grał przed spadkiem Hull do Championship. Klub nie będzie mu stawiał przeszkód. O ile wpłynie satysfakcjonująca oferta. Może tak się stać, jeśli Polak zaliczy dobry występ na mistrzostwach świata" - czytamy w "Hull Daily Mail"

W Hull wszyscy liczą, że Grosicki dobrze zaprezentuje się na mundialu. Wtedy zgłoszą się po niego inne kluby i realnym będzie odzyskanie 7 milinów funtów, które wydali na Polaka ściągając go w 2017 roku ze Stade Rennais.

Więcej o: