Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Artur Boruc śpiewa hit Dawida Podsiadły

Artur Boruc na swoim Instagramie popisał się zdolnościami wokalnymi. Polski bramkarz w czasie podróży ze swoim córkami zaśpiewał fragment przeboju Dawida Podsiadło. Takiego Boruca jeszcze nie znaliśmy.

Filmik polskiego bramkarza nawiązuje do nadchodzącego końca sezonu w angielskiej Premier League. - Dzień dobry... Już za chwilę koniec - napisał Artur Boruc na Instagramie.

Artur Boruc wrzucił nagranie ze swojego samochodu, którym podróżował z żona Sarą oraz z dwoma córkami. Polski bramkarz był w wyraźnie dobrym humorze. Rodzina polskiego bramkarza śpiewała piosenkę Dawida Podsiadło pt. ,,W dobrą stronę''.

 

Wydaje się, że fragment ,,Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej? Czuję, że to już koniec, to już koniec'' nie jest przypadkowy, wszakże już niedługo koniec sezonu w Premier League.  

Polski bramkarz ma za sobą całkiem dobry sezon. Boruc zagrał w 34 meczach ligi angielskiej, puścił 62 gole, a 9 razy zachował czyste konto.

Stephane Antiga w "Wilkowicz Sam na Sam": Syn powiedział: gdybym miał zagrać w kadrze siatkarzy, to dla Polski, nie dla Francji. Ja się zgadzam. Bo tu fajnie jest