Fortuna już przyjmuje zakłady na... płeć dziecka Roberta Lewandowskiego. "To nielegalne"

Wiadomość o tym, że Robert Lewandowski wraz z żoną Anną spodziewają się dziecka, okazała się dla niektórych sposobem na... zarobienie pieniędzy. Firma bukmacherska Fortuna przyjmuje już zakłady na płeć potomka Lewandowskich.

Zakłady na stronie internetowej firmy pojawiły się już kilkanaście minut po tym, jak polski napastnik strzelił bramkę w meczu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt i celebrował ją, dając jasno do zrozumienia, że wkrótce stanie się ojcem.

Zakład ten, jak zauważył szef firmy bukmacherskiej STS Mateusz Juroszek, może przynieść Fortunie komplikacje natury prawnej. - Zgodnie z ustawą nie można przyjmować zakładów na wydarzenia losowe - napisał na twitterze.

Niemieckie media poinformowały we wtorek, że żona piłkarza Bayernu jest w czwartym miesiącu ciąży. Po meczu Lewandowski przyznał jednak, że to już piąty miesiąc.

Gol Roberta Lewandowskiego okazał się decydujący w starciu Bawarczyków z Atletico. Monachijczycy awansowali do 1/8 finału Ligi Mistrzów z 2. miejsca w grupie. A tak polski napastnik zaanonsował światu, że spodziewa się dziecka.

Chcesz wiedzieć więcej o Robercie Lewandowskim? Sprawdź jego biografię "Nienasycony" >>

Robert Lewandowski będzie ojcem! Reakcja Peszki? Bezcenna! [MEMY]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.