Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Milik już trenuje z piłką. Rehabilitacja postępuje bardzo szybko

Arkadiusz Milik opuścił w czwartek klinikę Villa Stuart, w której przed kilkoma dniami przeszedł operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie. Co więcej, rehabilitacja napastnika Napoli przebiega bardzo sprawnie i pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Klub Polaka zamieścił na swoim oficjalnym koncie na twitterze krótkie wideo, na którym możemy zobaczyć ćwiczącego Milika. Zawodnik, opierając cały ciężar ciała na kontuzjowanej nodze, odbija drugą kończyną specjalną piłkę.

Kontuzji Polak nabawił się w pierwszej połowie eliminacyjnego meczu z Danią. Profesor Pier Paolo Mariani, który operował piłkarza, szacował, że jego powrót na boisko będzie możliwy najprędzej po czterech miesiącach od zabiegu. Klubowy lekarz Napoli, Alfonso De Nicola, twierdzi jednak, że rehabilitacja postępuje bardzo sprawnie i regularne treningi zawodnik będzie mógł zacząć już w styczniu.

Milik w tym sezonie strzelił dla Napoli już siedem goli - cztery w Serie A i trzy w Lidze Mistrzów. Po 7. serii gier drużyna Polaka zajmuje 2. miejsce w tabeli ligi włoskiej, tracąc do pierwszego Juventusu cztery punkty.

Zobacz wideo

Wybrano najpiękniejszą fankę Euro 2016. Przebiła Natalię Siwiec?

źródło: Okazje.info

Więcej o: