Arkadiusz Milik dostał życzenia powrotu do zdrowia od Diega Maradony

Agencja menedżerska, obsługująca m.in. Arka Milika, pochwaliła się na Twitterze zdjęciem napastnika reprezentacji Polski i Napoli w towarzystwie innego byłego gracza klubu, Argentyńczyka Diega Maradony

"Życzenia powrotu do zdrowia od najlepszego piłkarza w historii" - czytamy w opisie do zdjęcia. Do przypadkowego spotkania między sportowcami doszło w niedzielę w rzymskiej restauracji.

Milik pojechał do kliniki Villa Stuart na dokładne badania. To tam nastąpi rozpoznanie, jak poważny jest problem i podjęte zostaną ostateczne decyzje w kwestii leczenia.

Maradona grał w Napoli w latach 1984-91. Strzelił tam 81 goli w 188 meczach. Polak zdobył na razie siedem bramek w dziewięciu meczach.

Milik doznał urazu w meczu z Danią

Aż trudno uwierzyć, że starcie bark w bark z Jannikiem Vestergaardem w narożniku boiska - takie, jakich w meczu jest wiele! - skończy się kontuzją więzadeł przednich. Po napastniku od razu widać było, że coś jest nie tak, bo z pojedynku podniósł się tylko Duńczyk, Milik tylko podjął próbę. A gdy podbiegł lekarz reprezentacji Jacek Jaroszewski, to sprawa była jasna: trzeba dokonać zmiany.

Gracz Napoli przeszedł badania kontuzjowanego kolana. Wykazały uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego. W niedzielę wrócił do Włoch, gdzie czeka go zabieg operacyjny, po którym przerwa potrwa kilka miesięcy. Operacja odbędzie się najpewniej w poniedziałek.

Reprezentacja Polski pokonała Danię na Stadionie Narodowym 3:2. W kolejnym meczu el. MŚ 2018 biało-czerwoni zmierzą się we wtorek z Armenią.

Zobacz wideo

Oto Matilde Rossi, zjawiskowa dziewczyna Łukasza Skorupskiego! [ZDJĘCIA]

Więcej o: