Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE

Ligue 1. Kamil Glik wyróżniony!

Obrońca reprezentacji Polski oraz AS Monaco znalazł się w jedenastce najlepszych zawodników czwartej kolejki Ligue 1.

Reprezentant Polski rozegrał pełne 90 minut w starciu przeciwko Lille i skutecznie blokował ataki drużyny przeciwnej. Drużyna Polaka skapitulowała dopiero w 90 minucie, kiedy to obrońcy nie upilnowali Palmeriego. Mimo tego AS Monaco, bez trudu wygrało ze słabiej dysponowanym rywalem 4-1. Polak do dobrego występu dorzucił bramkę. W 71 minucie rewelacyjnym strzałem głową pokonał bramkarza Lille, Enyeama. Bardzo dobry występ Polaka nie uszedł uwadze portalu whoscored.com, który umieścił naszego rodaka w najlepszej 11, 4 kolejki Ligi Francuskiej.

Gratulujemy bardzo dobrego występu i mamy nadzieję że forma naszego reprezentanta pozostanie dalej rewelacyjna. Życzymy dalszych występów i bramek.

źródło: Okazje.info