Ludovic Obraniak wywołał skandal w Izraelu i jest na wylocie z kolejnego klubu

Ludovic Obraniak nie mógł się pogodzić z decyzją trenera, który nie skorzystał z niego w trakcie spotkania Maccabi Hajfa z Beitarem Jerozolima. Francuz o polskich korzeniach wściekł się i sprowokował kibiców. To może być jego koniec w barwach izraelskiego zespołu.

W poniedziałek w lidze izraelskiej Beitar Jerozolima pokonał Maccabi Hajfa 3:2, ale i tak największą uwagę mediów skupił na sobie Ludovic Obraniak, chociaż nie rozegrał nawet minuty!

Były reprezentant Polski nie przesiedział jednak całego spotkania na ławce rezerwowych. Gdy trener gości dokonał trzeciej zmiany i było już pewne, że Obraniak nie zagra w tym meczu, to Polak wściekł się, zdjął koszulkę, a następnie rzucił ją w trybuny w sektor kibiców gości. Pomocnik Maccabi najprawdopodobniej zostanie surowo ukarany przez swój klub.

Dla Francuza o polskich korzeniach to prawdopodobnie koniec przygody z izraelskim zespołem. Maccabi nie przedłuży z nim kontraktu, a ten wygasa 30 czerwca. 31-latek w tym sezonie wystąpił w dwudziestu spotkaniach, w których zdobył dwie bramki.

Dla reprezentacji Polski rozegrał 34 spotkania i strzelił 6 goli.

Zobacz wideo

Byli lub są gwiazdami, a skończyli w więzieniu [ZOBACZ]

Klopp, Mourinho, Trapattoni Trenowali polskich piłkarzy, czy rozpoznasz kto kogo?[QUIZ]

Czy to koniec dla Ludovica Obraniaka w izrealskim klubie?
Więcej o: