Piłka nożna. Milik najlepszym młodym talentem? Polacy znów chcą oszukać rzeczywistość

Gdyby wierzyć wynikowi sondażu na stronie TuttoSport.com, wkrótce Leo Messi i Cristiano Ronaldo doczekają się następców. To Raheem Sterling i Arkadiusz Milik.

Nie chodzi tu oczywiście o styl gry, ale o różnicę między nimi a rywalami. W ankiecie TuttoSport zagłosowało już ponad 157 tys. internautów i wyniki mogą zaskakiwać. Sterling zebrał 35,5 procent, a Milik 34,9 procent głosów. Oznacza to, że na Anglika i Polaka zagłosowało już ponad 55 tys. kibiców.

Nie byłoby to jeszcze takie dziwne, gdyby nie to, że daleko w tyle są tacy piłkarze jak Andan Januzaj z Manchesteru United, Hakan Calhanoglu z Bayeru Leverkusen, Munir z Barcelony i wielu innych piłkarzy, którzy na pewno nie są wiele słabsi od Milika.

Jak to wytłumaczyć? Po prostu polscy kibice jak zwykle w takich przypadkach urządzili mobilizację, rozsyłając po internecie link i nawołując do głosowania na 'naszego'.

Milik w formie

Kto wie, może jednak wyniki sondażu będą prorocze? Milik imponuje ostatnio formą w reprezentacji Polski i w Ajaksie Amsterdam. W niedzielę zdobył w jego barwach dwie kolejne bramki .

Po nogach ich poznacie? Przekonajmy się! [QUIZ]

Więcej o: