Bundesliga. Piszczek o Lewandowskim: Nie ma ludzi niezastąpionych

PRZEGLĄD PRASY. - Trener Klopp już szykuje następców - przekonuje Łukasz Piszczek z Borussii po transferze Roberta Lewandowskiego w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym?. Relacja na żywo ze sparingu Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund od 17 w Sport.pl, transmisja w Eurosporcie.

W środę Borussia z Piszczkiem w składzie zagra we Wrocławiu sparing ze Śląskiem. Nie wystąpi w nim Jakub Błaszczykowski. - Potrzebuje jeszcze kilku dni. Na razie trenuje osobno z Marco Reusem, który też dochodzi do siebie po kontuzji - mówi Piszczek w rozmowie z "Przeglądem" . - Ważne, żeby byli zdrowi, gdy już na dobre zacznie się sezon. Kuba jest w niezłym humorze i to jest optymistyczna wiadomość. Bo gdy jest w niezłym humorze, to znaczy, że sprawy idą we właściwym kierunku - przekonuje.

Obrońca reprezentacji Polski odnosi się też do transferu do Bayernu trzeciego z Polaków grających dotąd w Borussii. - Nie ma ludzi niezastąpionych. Trener Klopp już szykuje następców - mówi. Apeluje też, by dać nowemu napastnikowi Ciro Immobile czas na zaaklimatyzowanie się w Dortmundzie. - Przecież to dopiero przedbiegi przed prawdziwym graniem. Pamiętam, że Robert też nie był asem drużyny od samego początku, też potrzebował czasu, zanim stał się czołowym snajperem Bundesligi - przypomina.

Relacja na żywo ze sparingu Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund od 17 w Sport.pl, transmisja w Eurosporcie.

Zobacz wideo

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live

Więcej o: