Ściągawka dla Nawałki. Ranking polskich piłkarzy: notowanie pierwsze

Niespełna 200 dni zostało do pierwszego meczu reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy. Sport.pl już zaczyna odliczanie, prezentując ?Ranking polskich piłkarzy?. Od dziś co tydzień będziemy tworzyć listę najlepszych naszych graczy na wzór list przebojów. Kto zagra słabo, spada pozycję w dół. Kto dobrze, idzie do góry.

Przygotowaliśmy umowną listę stu najlepszych polskich piłkarzy - zarówno tych grających za granicą, jak i w Polsce. Lista nie będzie zamknięta, najsłabsi piłkarze będą z niej spadać, a na ich miejsce wejdą nowi, którzy nas czymś zachwycą. Zasada jest prosta - jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. Jeśli zagrasz słabo, spadasz pozycję w dół, a jak dobrze - pniesz się w rankingu.

Dodatkowo przed eliminacjami Euro 2016, które rozpoczynamy 7 września od meczu z Gibraltarem, przygotujemy statystyczne rankingi, które odpowiedzą nam na pytania, który polski piłkarz jest najbardziej skuteczny, który najlepiej podaje itp. itd. A wszystko po to, by jak najdokładniej monitorować formę naszych piłkarzy i kto wie, może odrobinę pomóc przy wyborze zawodników selekcjonerowi Adamowi Nawałce.

Ranking polskich piłkarzy: notowanie pierwsze

Więcej o: