2. liga grecka. Gol Olisadebe w debiucie

Emmanuel Olisadebe zdobył gola w debiucie w drugoligowym AS Veria. Jego zespół pokonał 1:0 Thrassývoulos Fylis.

Olisadebe jest zawodnikiem AS Veria od początku tego roku (Wcześniej były napastnik reprezentacji Polski występował w również drugoligowym AGS Vyzas Megaron, a także przebywał na testach w Lechii Gdańsk, ale polski zespół nie zdecydował się go zatrudnić). W zespole beniaminka 2. ligi greckiej zadebiutował 25 stycznia i od razu strzelił bramkę.

33-letni napastnik wszedł na boisko w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisał się w 90. minucie spotkania, dając swojemu zespołowi zwycięstwo.

Poprawiliśmy błąd - Olisadebe 10 września podpisał kontrakt z AGS Vyzas Megaron, od początku 2012 roku występuje w zespole AS Veria.