Transfery. Kuszczak może przejść do Olympiakosu

Jak informują zagraniczne serwisy internetowe Tomasz Kuszczak może w końcu odejść z Manchesteru United. Polskim bramkarzem zainteresowana jest najlepsza grecka drużyna oraz uczestnik tegorocznej Ligi Mistrzów - Olympiakos Pireus.

Kuszczak od jakiegoś czasu jest dopiero trzecim w kolejności bramkarzem United - wyżej notowani od niego są David de Gea i Anders Lindegaard. Mimo to menedżer Alex Ferguson nie zgadzał się dotychczas na odejście Polaka, blokując jego transfer m.in. do Leeds United.

Wszystko wskazuje jednak na to, że w styczniowym okienku transferowym "Czerwone Diabły" zgodzą się w końcu na odejście Kuszczaka, a zainteresowany jego pozyskaniem jest ponoć grecki Olympiakos. Trener Ernesto Valverde oprócz Polaka chciałby sprowadzić także Lucho Gonzaleza z Marsylii, z którą klub z Pireusu przegrał rywalizację w LM.

Jak donoszą angielskie serwisy internetowe, dyrektor sportowy greckiego klubu Darko Kovacevic spotkał się już dwukrotnie z agentem Kuszczaka w Manchesterze. Nieoficjalnie wiadomo, że porozumienie może zostać zawarte w ciągu kilku najbliższych dni.

Szczęsny chwalone przez media po meczu City - Arsenal ?

Pogromy w LM - zobacz kto dostał największe "lanie" [WIDEO] ?

Więcej o: