Championship. Majewski strzela bramkę dla Nottingham

Radosław Majewski w meczu ligi Championship pomiędzy Nottingham Forest z Blackpool strzelił bramkę na 2:1, ustalając wynik spotkania. Jego drużyna po 13 kolejkach zajmuje miejsce nad strefą spadkową.

Gol Majewskiego na Z Czuba.tv [WIDEO]

Polak pokonał bramkarza gospodarzy w 76. minucie strzałem z woleja. Piłka przeleciała między nogami obrońcy i wpadła do siatki.

Wynik wyjazdowego spotkania otworzył w 39. minucie Morgan. Chwilę później wyrównał Phillips.

To trzecie trafienie Majewskiego w Nottingham, odkąd klub z angielskiej Champioship kupił go w 2010 roku z Polonii Warszawa.

25-letni pomocnik w 2009 roku został wypożyczony do swojej obecnej drużyny z Konwiktorskiej. W debiucie na Wyspach Brytyjskich wpisał się na listę strzelców już w 2. minucie spotkania.

"Perquis? Francuski śmieć", "Lato? To prostak" - kontrowersyjne wypowiedzi Tomaszewskiego

Borussia Dortmund bezbłędna - dwie bramki Lewandowskiego ?