Dwóch piłkarzy Legii Warszawa jednak nie zagra w reprezentacji

Kacper Skibicki oraz Lirim Kastrati nie pojadą na zgrupowania swoich reprezentacji narodowych z powodów zdrowotnych - poinformowała Legia Warszawa. Zawodnicy dołączyli tym samym do Mattiasa Johanssona, który musiał zrezygnować z wyjazdu na kadrę Szwecji.

Skibicki otrzymał powołanie do reprezentacji U-20, która w najbliższych dniach rozegra spotkania z Niemcami oraz Norwegią w ramach Elite League. Lirim Kastrati stracił natomiast szansę na występy w reprezentacji Kosowa, która zagra ze Szwecją i Gruzją w eliminacjach mistrzostw świata 2022. Zarówno Kacper Skibicki, jak i Lirim Kastrati zagrali w ostatnim meczu Legii, w którym mistrzowie Polski przegrali 1:3 z Lechią. Kosowian zmienił prawego wahadłowego w przerwie spotkania. 

Zobacz wideo "Legia dzięki Michniewiczowi stała się europejskim klubem"

Legia Warszawa. Kolejni piłkarze zrezygnowali z wyjazdu na zgrupowania kadr narodowych. Lista powołanych wciąż okazała 

Jak poinformował klub, powodem tej decyzji są problemy zdrowotne obu piłkarzy. Tym samym dołączyli oni do Mattiasa Johanssona, który zrezygnował z powołania do reprezentacji Szwecji na najbliższe mecze w eliminacjach MŚ 2022 z Kosowem oraz Grecją. Piłkarz odniósł kontuzję w końcówce spotkania z Leicester.

Liczba powołanych piłkarzy Legii na październikowe zgrupowania reprezentacji jest mimo wszystko okazała. W kadrze U21 Albanii znaleźli się Jurgen Celhaka oraz Ernest Muci, a do kadry Polski U20 został powołany Kacper Tobiasz. Dodatkowo Joel Abu Hanna został powołany do reprezentacji Izraela, Filip Mladenović (Serbia) oraz Mahir Emreli (Azerbejdżan). 

Najbliższy mecz Legia Warszawa rozegra w niedzielę 17 października z Lechem Poznań. Hitowe spotkanie 11. kolejki ekstraklasy rozpocznie się o godzinie 17:30.

Więcej o:
Copyright © Agora SA